ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ


Bu site (bastiriver.com) İncilipınar Mahallesi Nail Bilen Caddesi No:5/32 (Uğur Plaza altı) adresinde mukim Yeşim Baskı & Tasarım Merkezi'ne aittir. Alıcıtarafından iş bu sözleşmede  belirtilen  bilgiler ile  ödemeyapmak amacı ile satıcıya bildirdiği bilgiler satıcı tarafından 3. şahıslarlapaylaşılmayacaktır.

 

Site içerisinde gerek üyelik gerekse desatın alma aşamasında bazı bilgiler alınacaktır. Bu bilgiler: Ad, Soyad,Cinsiyet, Yaş, Adres, E-Mail, Telefon Numarası, gibi genel bilgilerin yanı sıratamamen kullanıcı isteğine bağlı ve daha kişiselleştirilmiş teklifler sunmaamacı ile çocuk sayısı, isimleri, doğum tarihleri gibi bilgilerdir. Ayrıcateknik olarak tarayıcı ile gelen bilgiler bu kapsamdadır. Bastırıver kullanıcınıntarayıcısından kolaylıkla temizleyebileceği ‘’cookie’’ adı verilen bilgieklentilerini kullanabilir. Buradan elde edilecek verilerde 3. kişi ya dakurumlar ile paylaşılmayacaktır.


Satıcı  bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyetiçerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adlisoruşturma dâhilinde satıcı  kendisinden istenen bilgiyi elindebulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.


Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, kredi kartı bilgileri sadecetahsilat işlemi sırasında (bastiriver.com sitesinde) ilgili bankalara güvenlibir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve hiçbir şekildesistem üzerinde saklanmaz.

 

Alıcıya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızcasatıcı  tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri içinkullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler,promosyon bilgileri alıcıya onayı sonrasında gönderilebilir.


Site üzerinden başka web sitelerine link verilmesi halinde ilgili siteleringizlilik-güvenlik politikaları geçerlidir. Bu sitelerde oluşabilecek herhangibir sorun veya zarardan Bastırıver sorumlu değildir.

 

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

 

Şirketimiz, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahipleriningüvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekildesistemimizde saklanmamaktadır.


İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak içindikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en altsatırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internetsayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur.Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimatistikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgilibilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak Rapid tarafından 128bit SSL(Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgilibankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişedevam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden vekaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri elegeçirmesi engellenmiş olur.


Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresibilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından Kredi Kartları Sahtekârlığı’nakarşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa siparişveren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesiiçin öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanmasıgereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteriile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.


Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefonbilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazlatercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylıbilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliğikonusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.


Not: İnternet alışveriş sitelerinde firmanın açık adresinin vetelefonun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Alışverişyapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon /adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefonederek teyit edin.

 


E-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarakgöndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifreleriniziyazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafındangörülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğinihiçbir koşulda garanti edemez.