Canvas Tablo

Canvas Tablo

40,00 TL+ KDV
Vergiler Hariç:
40,00 TL
Ürün Kodu: CNY001
2-3 gün içinde

Ürün Seçenekleri

Mevcut Seçenekler:

veya

Kanvas, kalın bir kumaş türüdür. Piyasada tuval bezi olarak da bilinmektedir. Kendinden dokulu ve mat bir yapısı vardır ve bu özelliği sayesinde estetik bir dekoratif öğe niteliği taşır.

Kanvas tabloları diğerlerinden ayıran en önemli özellik budur. Kanvas tablolarda solvent bazlı değil su bazlı boyalar tercih edilmektedir. Ayrıca kalın bir eni vardır ve bu sebeple kanvas tablolarda çerçeve kullanılmaz. Bastiriver.com üzerindeki hazır tasarım kanvas tablo modellerine göz atabilir, kendinize özel kanvas tabloları kendi fotoğraflarınızla oluşturabilir, iç mekânlarınızın dekorasyonuna birbirinden şık kanvas tablolarla farklı bir hava katabilirsiniz.

Bastiviriver.com Kanvas Tablolarında 1. kalite 320 gr. % 100 Cotton Tuval malzeme veya tercihe göre 300 gr. vinil malzeme kullanılmaktadır.

Köşelerde yer alan silikonlar sayesinde duvarlar çizilmez ve tablolar duvara sabitlenir.

Kanvas Tablolar askı aparatları üzerine monte edilmiş şekilde üretilir.

Kanvas tablolar standart olarak 2 cm kenar kalınlığı ile üretilir

Özel olarak üretilen 1. sınıf sanatsal kanvas (tuval) ve tercihe göre vinil üzerine baskı yapmaktayız. Ömür boyu renklerini korur ve ısı farkından bollaşmaz.

Roland Baskı teknolojisi, kanvas tabloların ömür boyu solmama garantili ve bilgisayar ekranında göründüğü gibi basılmasına imkan verir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.